pn - pt: 10.00 - 18.00

+ 48 532 248 411

Praca w magazynie -
Lokalizacja:

Holandia - Tilburg

/ Status oferty:

Aktywna

/ Zarobki:

 cotygodniowa wypłata na konto

OPIS STANOWISKA:

zbieranie zamówień
- przepakowywanie kontenerów
- załadunek kontenerów
- rozładunek kontenerów

WYMAGANIA:

znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikacje
- dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
- mile widziane uprawnienia operatora wózków EPT

OFERUJEMY:

- pracę dla wiodącego światowego koncernu
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- cotygodniową wypłatę wynagrodzenia
- opiekę polskich koordynatorów
- darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii

INFORMACJE DODATKOWE:

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego swojego CV.

Jeżeli masz pytania zadzwoń:
Tel. 532 248 411

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

© 2018 Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp. k. / ul. ks. Hugona Kołłątaja 11 II/43 / 45-064 Opole

realizacja: agencja interaktywna Wabb Opole