pn - pt: 10.00 - 18.00

+ 48 532 248 411

Obróbka mięsa -
Lokalizacja:

Holandia

/ Status oferty:

Aktywna

/ Zarobki:

cotygodniowa wypłata na konto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- filetowanie
- pakowanie
- sortowanie mięsa

WYMAGANIA:

chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:

- 40-60 godzin tygodniowo
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- cotygodniową wypłatę wynagrodzenia
- opiekę polskich koordynatorów,

INFORMACJE DODATKOWE:

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@giger.pl lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce "REJESTRACJA" na stronie www.giger.pl

Jeżeli masz pytania zadzwoń:
Tel. 532 248 411
532 248 417

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

© 2018 Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp. k. / ul. ks. Hugona Kołłątaja 11 II/43 / 45-064 Opole

realizacja: agencja interaktywna Wabb Opole