pn - pt: 10.00 - 18.00

+ 48 532 248 411

Operator CNC -
Lokalizacja:

Holandia - Oisterwijk

/ Status oferty:

Aktywna

/ Zarobki:

cotygodniowa wypłata na konto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa maszyn sterowanych numerycznie, m.in. tokarek, frezarek,
- przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki

WYMAGANIA:

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

OFERUJEMY:

- pracę na maszynach najnowszej generacji
- legalne zatrudnienie,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- cotygodniową wypłatę wynagrodzenia,
- opiekę polskich koordynatorów,

INFORMACJE DODATKOWE:

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego swojego CV.

Jeżeli masz pytania zadzwoń:
Tel. 532 248 411

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

© 2018 Agencja Pracy Giger sp. z o.o. sp. k. / ul. ks. Hugona Kołłątaja 11 II/43 / 45-064 Opole

realizacja: agencja interaktywna Wabb Opole